Altrecht ES Rintveld

Algemene informatie

Instelling Altrecht ES Rintveld
Altrecht ES Rintveld
Adres Wenshoek 4
3705 WE Zeist
logo
Website http://www.altrecht.nl/rintveld
Verzorgingsgebied Landelijk

Aanvullende informatie

NAE Lidinstelling. TOP GGz erkend (meer info: www.topggz.nl)

Overige gegevens

Type instelling
  1. Specialistisch centrum
Behandelcentrum voor
  1. Anorexia Nervosa
  2. Boulimia Nervosa
  3. Eetbuistoornis
Behandelvorm
  1. Klinisch
  2. Dagklinisch/deeltijd
  3. Poliklinisch/ambulant
Overige
  1. AWBZ gefinancierd
  2. BIG-geregistreerd
  3. Voldoet aan VIE-criteria
Type instelling
  1. GGZ
Afdelingen
  1. Dagklinische afdeling
  2. Klinische afdeling
  3. Poliklinische afdeling
Behandelcentrum voor
  1. Eetstoornis niet anders omschreven
Client type
  1. Volwassenen
  2. Jeugdigen
  3. Kinderen

Contactpersonen van Altrecht ES Rintveld

Naam Lukas Heijs Heijs
Telefoon 030 - 696 54 77
Fax 030 - 696 53 05
E-mail Rintveld@altrecht.nl

Naam Tamara Berends Berends
Telefoon 030-6965477
Fax
E-mail t.berends@altrecht.nl

Naam José Bonekamp Bonekamp
Telefoon 030-6965429
Fax
E-mail j.bonekamp@altrecht.nl

Naam Femke van den Boomen Boomen
Telefoon 0306965477
Fax
E-mail f.van.den.boomen@altrecht.nl

Naam Myrte Bootsma Bootsma
Telefoon
Fax
E-mail m.bootsma@altrecht.nl

Naam Janneke Brand Brand
Telefoon
Fax
E-mail j.brand@altrecht.nl

Naam Sophie Froger Froger
Telefoon
Fax
E-mail s.froger@altrecht.nl

Naam Jeannette Hop Hop
Telefoon
Fax
E-mail J.Hop@altrecht.nl

Naam Alberte Jansingh Jansingh
Telefoon 030-6965477
Fax
E-mail a.jansingh@altrecht.nl

Naam Anja Pennings Pennings
Telefoon 03069665477
Fax
E-mail a.pennings@altrecht.nl

Naam Ineke van Pijkeren Pijkeren
Telefoon
Fax
E-mail i.van.pijkeren@altrecht.nl

Naam Marjolein Rijken Rijken
Telefoon 030-6965477
Fax
E-mail m.rijken@altrecht.nl

Naam Saskia Rosema Rosema
Telefoon 0634520290
Fax
E-mail s.rosema@altrecht.nl

Naam Marie-Jeanne Schier Schier
Telefoon
Fax
E-mail m.schier@altrecht.nl

Naam Christien Schilder Schilder
Telefoon 03069655477
Fax
E-mail c.schilder@altrecht.nl

Naam Martje Smulders Smulders
Telefoon
Fax
E-mail m.smulders@altrecht.nl

Naam Mariëlle Teeuwen Teeuwen
Telefoon 06-48385676
Fax
E-mail m.teeuwen@altrecht.nl

Naam nienke tjabbes tjabbes
Telefoon
Fax
E-mail n.tjabbes@altrecht.nl

Naam Hanneke Tuijtel Tuijtel
Telefoon 030-6965477
Fax
E-mail h.tuijtel@altrecht.nl