Amarum

Algemene informatie

Instelling Amarum
expertisecentrum voor eetstoornissen
Adres Den Elterweg 75
7207 AE Zutphen
logo
Website http://www.amarum.nl
Verzorgingsgebied landelijk

Aanvullende informatie

Amarum biedt hulp aan zowel volwassenen als jeugdigen vanaf 12 jaar. Familieleden en partners worden bij de behandeling betrokken.
De behandeling is gebaseerd op jarenlange ervaring en wetenschappelijk onderzoek.
Amarum werkt er hard aan om in 2015 het predicaat 'TOPGGz Erkend' te mogen ontvangen.

Overige gegevens

Type instelling
  1. Specialistisch centrum
Behandelcentrum voor
  1. Anorexia Nervosa
  2. Boulimia Nervosa
  3. Eetbuistoornis
Behandelvorm
  1. Klinisch
  2. Dagklinisch/deeltijd
  3. Poliklinisch/ambulant
Overige
  1. AWBZ gefinancierd
Type instelling
  1. GGZ
Afdelingen
  1. Dagklinische afdeling
  2. Klinische afdeling
  3. Poliklinische afdeling
Client type
  1. Jeugdigen en volwassenen
Behandelcentrum voor
  1. Eetstoornis niet anders omschreven

Contactpersonen van Amarum

Naam Rachel Brans Brans
Telefoon
Fax
E-mail r.brans@ggnet.nl

Naam Annemarie Hansen Hansen
Telefoon 088-9331250
Fax
E-mail a.hansen@ggnet.nl

Naam Anke Kempers Kempers
Telefoon 088-9331250
Fax
E-mail a.kempers-oonk@ggnet.nl

Naam Mirjam Lammers Lammers
Telefoon
Fax
E-mail m.lammers@ggnet.nl

Naam Yvonne Lenselink Lenselink
Telefoon 0652602914
Fax
E-mail y.lenselink@ggnet.nl

Naam Eva Mintjes Mintjes
Telefoon 06-46801376
Fax
E-mail e.mintjes@ggnet.nl

Naam Tamara Steevensz Steevensz
Telefoon
Fax
E-mail t.steevensz@ggnet.nl

Naam Manon Voskamp Voskamp
Telefoon
Fax
E-mail m.voskamp@ggnet.nl

Naam Maartje Vroling Vroling
Telefoon 088-9335401
Fax
E-mail m.vroling@ggnet.nl