CO-EUR Centrum voor Eetstoornissen - Obesitas

Algemene informatie

Instelling CO-EUR Centrum voor Eetstoornissen - Obesitas
Adres Randwijcksingel 35
6229 EG Maastricht
logo
Website http://www.co-eur.com
Verzorgingsgebied regionaal

Aanvullende informatie

Vestigingen:

Hoensbroek: Adelante Zandbergsweg 111 6432 CC

Maastricht: Randwijcksingel 35,6229 EG

Utrecht: Kanaalweg 16 A-F (Gebouw A2) 3526 KL

Den Bosch: Bruistensingel 118 5232 AC

Roermond: Productieweg 1, 6045 JC

Overige gegevens

Type instelling
  1. Specialistisch centrum
Behandelcentrum voor
  1. Boulimia Nervosa
  2. Eetbuistoornis
  3. Obesitas
Behandelvorm
  1. Poliklinisch/ambulant
Overige
  1. BIG-geregistreerd
Afdelingen
  1. Poliklinische afdeling
Client type
  1. Volwassenen
Behandelcentrum voor
  1. Eetstoornis niet anders omschreven

Contactpersonen van CO-EUR Centrum voor Eetstoornissen - Obesitas

Naam Barbara Bertina Bertina
Telefoon 0900 - 1510
Fax
E-mail barbara.bertina@co-eur.com

Naam Jeroen Conjaerts Conjaerts
Telefoon
Fax
E-mail jeroen.conjaerts@co-eur.com

Naam Vivian Corten Corten
Telefoon
Fax
E-mail vivian.corten@co-eur.com

Naam Esther Jansen Jansen
Telefoon 0654235105
Fax
E-mail esther.jansen@co-eur.com

Naam Esther Maes Maes
Telefoon 0648334419
Fax
E-mail esther.maes@co-eur.com

Naam Els Merken Merken
Telefoon
Fax
E-mail els.merken@co-eur.com

Naam Samantha Nobelen-Hovens Nobelen-Hovens
Telefoon
Fax
E-mail samanthahovens@gmail.com

Naam Loes Paauwe-Hollebrandse Paauwe-Hollebrandse
Telefoon
Fax
E-mail Loes.Paauwe@co-eur.com

Naam Bonnie Tilmans Tilmans
Telefoon
Fax
E-mail Bonnie.Tilmans@co-eur.com

Naam Eva Uiterwaal Uiterwaal
Telefoon
Fax
E-mail Eva.uiterwaal@co-eur.com

Naam Petra Wiermans Wiermans
Telefoon 0900-1510
Fax
E-mail petra.wiermans@co-eur.com