Emergis

Algemene informatie

Instelling Emergis
Centrum voor Eetstoornissen
Adres Oostmolenweg 101
4481 PM Kloetinge
logo
Website http://www.emergis.nl
Verzorgingsgebied supra regionaal

Aanvullende informatie

Lidinstelling Nederlandse Academie voor Eetstoornissen.

clienttype: van 0 - 100 jaar

Aanbod kliniek:
6 bedden <18 jaar
20 bedden > 18 jaar
10 bedden Kortdurende Individuele Zorg en Langerdurende Individuele Zorg (KIZ-LIZ)
10 bedden behandelgroep
1 bed op recept (BOR)

Dagbehandeling:
4 daagse groep voor maximaal 10 plaatsen (AN-BN). 1 daagse groep voor maximaal 10 plaatsen (AN-BN). 1 daagse BED groep voor maximaal 10 plaatsen.

Uitgebreid ambulant Centrum.

Overige gegevens

Type instelling
  1. Specialistisch centrum
Afdelingen
  1. Dagklinische afdeling
  2. Klinische afdeling
  3. Poliklinische afdeling
Behandelcentrum voor
  1. Anorexia Nervosa
  2. Boulimia Nervosa
  3. Eetbuistoornis
  4. Eetstoornis niet anders omschreven
  5. Obesitas
  6. Overige
Overige
  1. AWBZ gefinancierd
Client type
  1. Jeugdigen

Contactpersonen van Emergis

Naam Annelies van Dalen Dalen
Telefoon 0113267766
Fax
E-mail w.e.vandalen@emergis.nl

Naam Monique Gommers-de Bie Gommers-de Bie
Telefoon
Fax
E-mail debie@emergis.nl

Naam Joke Hokke Hokke
Telefoon 0113-267910
Fax
E-mail hokke@emergis.nl

Naam Danielle Korber Korber
Telefoon 0118 - 267766
Fax
E-mail korber@emergis.nl

Naam Farida Lengton - van der Spil Lengton - van der Spil
Telefoon
Fax
E-mail vanderspil@emergis.nl

Naam Laura Moerland-Schut Moerland-Schut
Telefoon 0113 267766
Fax 0113 267060
E-mail moerland@emergis.nl

Naam Aurélie Nieuwenhuijse Nieuwenhuijse
Telefoon 0113267680
Fax
E-mail a.nieuwenhuijse@emergis.nl

Naam wendy Scholten-Moelker Scholten-Moelker
Telefoon 0641672035
Fax
E-mail moelker@emergis.nl

Naam astrid smits smits
Telefoon 0113267850
Fax
E-mail smits@emergis.nl

Naam Ellis Trompetter Trompetter
Telefoon
Fax
E-mail trompetter@emergis.nl