Mutsaersstichting

Algemene informatie

Instelling Mutsaersstichting
Adres Postweg 88
5915 HB Venlo
logo
Website http://www.mutsaersstichting.nl/verwijzers/eetstoornissen
Verzorgingsgebied

Aanvullende informatie


Overige gegevens

Afdelingen
  1. Dagklinische afdeling
  2. Klinische afdeling
  3. Poliklinische afdeling
Behandelcentrum voor
  1. Anorexia Nervosa
  2. Boulimia Nervosa
  3. Eetbuistoornis
  4. Eetstoornis niet anders omschreven
  5. Obesitas
  6. Overige
Behandelvorm
  1. Klinisch
  2. Poliklinisch/ambulant
Client type
  1. Kinderen en jeugdigen
Overige
  1. AWBZ gefinancierd
  2. BIG-geregistreerd
Type instelling
  1. GGZ

Contactpersonen van Mutsaersstichting

Naam Marjolein Beltz Beltz
Telefoon 0475-3207805
Fax
E-mail mbeltz@mutsaersstichting.nl

Naam Anke Biesenbach Biesenbach
Telefoon
Fax
E-mail abiesenbach@mutsaersstichting.nl

Naam Monique Blauw Blauw
Telefoon 0651814718
Fax
E-mail mblauw@mutsaersstichting.nl

Naam Corinne Donners Donners
Telefoon
Fax
E-mail cdonners@mutsaersstichting.nl

Naam Lea Gommans Gommans
Telefoon
Fax
E-mail Lgommans@mutsaersstichting.nl

Naam Babs Huyben-Rovers Huyben-Rovers
Telefoon 0773217550
Fax
E-mail bhuyben@mutsaersstichting.nl

Naam Hans Jansen Jansen
Telefoon 077-3217570
Fax 077-7999011
E-mail hjansen@mutsaersstichting.nl

Naam eline leeuwangh leeuwangh
Telefoon 0773217550
Fax
E-mail eleeuwangh@mutsaersstichting.nl

Naam Birgit Levelink Levelink
Telefoon 0031620499703
Fax
E-mail blevelink@mutsaersstichting.nl

Naam Michelle Nelissen Nelissen
Telefoon
Fax
E-mail mnelissen@mutsaersstichting.nl

Naam Anouck Voncken Voncken
Telefoon 0657345108
Fax
E-mail avoncken@mutsaersstichting.nl

Naam Anouck Voncken Voncken
Telefoon 06-57345108
Fax
E-mail avoncken@mutsaersstichting.nl

Naam Yvonne van Wegberg Wegberg
Telefoon 0475-320805
Fax
E-mail yvwegberg@mutsaersstichting.nl