Triversum

Algemene informatie

Instelling Triversum
Triversum
Adres Kees Boekestraat 5
1817 EZ Alkmaar
logo
Website https://www.triversum.nl
Verzorgingsgebied Regionaal

Aanvullende informatie

Triversum is er voor kinderen en jongeren van 0 tot 18 jaar die psychiatrische problemen hebben.

Overige gegevens

Type instelling
  1. Specialistisch centrum
Behandelcentrum voor
  1. Anorexia Nervosa
  2. Boulimia Nervosa
  3. Eetbuistoornis
Behandelvorm
  1. Klinisch
  2. Dagklinisch/deeltijd
  3. Poliklinisch/ambulant
Overige
  1. AWBZ gefinancierd
  2. BIG-geregistreerd
  3. Voldoet aan VIE-criteria
Type instelling
  1. GGZ
  2. Centrum voor kinder- en jeugdpsychiatrie
Client type
  1. Kinderen en jeugdigen
Behandelcentrum voor
  1. Eetstoornis niet anders omschreven

Contactpersonen van Triversum

Naam Anneliese Borst Borst
Telefoon 0725140483
Fax
E-mail aborst@triversum.nl

Naam Jeannette - Hekman Hekman
Telefoon 0299-630720
Fax 0299-630729
E-mail jhekman@triversum.nl

Naam Ronny Hoedjes Hoedjes
Telefoon 0725140400
Fax
E-mail rhoedjes@triversum.nl

Naam Suzanne knol knol
Telefoon 0725140400
Fax
E-mail sknol@triversum.nl

Naam Thessa Mous Mous
Telefoon 0725140400
Fax
E-mail Tmous@triversum.nl

Naam Chantal van Oosterom Oosterom
Telefoon 0251-657288
Fax
E-mail cvanoosterom@triversum.nl

Naam marleen Panhuijsen Panhuijsen
Telefoon
Fax
E-mail mpanhuijsen@triversum.nl

Naam Lilian de Peer Peer
Telefoon 072-5140342
Fax
E-mail ldepeer@triversum.nl

Naam Danielle Sol Sol
Telefoon
Fax
E-mail dsol@triversum.nl

Naam Marjolein Udema Udema
Telefoon 072-5140400
Fax
E-mail mudema@triversum.nl

Naam Dirkje Wieringa Wieringa
Telefoon 075-6814900
Fax
E-mail dwieringa@triversum.nl